Lindur femerJa edhe nje sprove e re kaluar suksesshem nga shkrimtarja e mirenjohur Brunilda ZllamiKete radhe ajo do ta befasoje lexuesin e saj me zhanrin ne te cilin shkruan.Nje roman i verdhe Jo vetem kaqNje zhdukje e bujshme e nje gruaje te njohur per bukurine e saj te hatashme, zgjon kuriozitetin e nje qyteti te tere duke shtruar nje mori pyetjesh eshte vrare nga i shoqi, eshte larguar jashte shtetit apo ka ndonje mister qe fshihet poshte kesaj ngjarjeje Ne te vertete romani ka piken e vet me te forte skalitjen e profileve psikologjkike te personazheve, te cilet cdokush i has fare thjesht ne jeten e perditshme. Best Read [ Lindur femer ] by [ Brunilda Zllami ] For Kindle ePUB or eBook – e17streets4all.co.ukLindur femer

Is a well-known author, some of his books are a fascination for readers like in the Lindur femer book, this is one of the most wanted Brunilda Zllami author readers around the world.

Download Lindur femer – e17streets4all.co.uk
 • Hardcover
 • 455 pages
 • Lindur femer
 • Brunilda Zllami
 • Albanian
 • 16 September 2018

10 thoughts on “Lindur femer

 1. says:

  Si mund ta lexoje kete roman

 2. says:

  Liber interesant dhe eshte i lehte te lexohet Gjuha e perdorur nga autorja eshte shume e qarte, dhe arrin te percjelli mesazhet e duhura.Autorja eshte munduar te fokusohet tek psikoanaliza e personazheve, gje e cila e ben me interesant librin, sesa ngjarja kryesore ne vetvete Ne shume personazhe analiza psikologjike e tyre eshte dhene e plote, me permbajtje te pasur gje qe e sjelle personazhin ne jete ne syrin e lexuesve Kjo nuk eshte arritur ne shume personazhe te tjere, te cilet duken jo te Liber interesant dhe eshte i lehte te lexohet Gjuha e perdorur nga autorja eshte shume e qarte, dhe arrin te percjelli mesazhet e duhura.Autorja eshte munduar te fokusohet tek psikoanaliza e personazheve, gje e cila e ben me interesant librin, sesa ngjarja kryesore ne vetvete Ne shume personazhe analiza psikologjike e tyre eshte dhene e plote, me permbajtje te pasur gje qe e sjelle personazhin ne jete ne syrin e lexuesve Kjo nuk eshte arritur n...

 3. says:

  E keni degjuar shprehjen mister i gjalle I shkon shume ketij libri Nderthurja e personazheve eshte fanstastike, Zllami eshte nje autore e persosur per kete gje dhe imagjinata e saj eshte per te pasur zili POR Besoj se ky liber pefundoi ne duart e gabuara, nuk eshte nje liber qe do e kisha zgjedhur kurre ne raftet e mbushura me libra te tjere Nuk me ka terhequr ky zhaner librash dhe sbesoj te me pelqejne ndonjehere Ishte nje dhurate, sic duket nuk me njoh...

 4. says:

  Lindur femer

 5. says:

  i was terryfied when i read the last page of this book Never thought it would have that ending

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *